Projekt medalu „Biegu Charytatywnego”

Kochani, tworząc ideę Biegu Charytatywnego dla Tymka ,Franka i Taty przyświecało Nam, aby zjednoczyć wokół siebie ludzi z dobrym sercem chcącym nieść pomoc potrzebującym. Bieganie przez samo siebie pozwala przypomnieć o rzeczach, o których na co dzień zapominamy… Bardzo liczymy na Was że licznie weźmiecie udział w Naszej akcji. Bieg to wyzwanie 12 minut biegu lub marszu, każdy może w Nim wziąć udział. Bez względu na wiek, można z nordic walking, można z dzieckiem w wózku….każda forma dozwolona.
– Termin i miejsce: Białe Błota Gronowa 6 ( biuro zawodów od 13:00).
– Start: godz. 14:00 , biegamy po bieżni.
– O godzinie 13:45 wspólna rozgrzewka, którą poprowadzi Olimpijczyk – Dariusz Kuć Olimpic Academy
Po biegu mamy przygotowane 200 pamiątkowych medali dla uczestników biegu. Liczymy, że otworzycie swe wrzucając co nieco do puszek. KGW Murowaniec Razem przygotowały smaczny poczęstunek a Centrum Obsługi Edukacji i Sportu ciepłego grilla.

Jak już przejecie się po biegu i wzmocnicie ciepłym posiłkiem ,zapraszamy na Otwarty Turniej siatkarski o Puchary Prezesów UKS „Czapla” Białe Błota i GKS Spójnia Białe Błota

Dla osób nie czujących się na siłach uczestnictwa w zmaganiach sportowych proponujemy skorzystanie z poczęstunku i kibicowania !!!